O nas – dowiedz się czegoś o tym kim jesteśmy

O nas

Od 2010 roku dostarczamy nasze produkty klientom z całego świata!

Od ponad 10 lat dostarczamy nasze produkty na cały świat. Zajmujemy się zarówno hostingiem, czyli dostarczaniem miejsca na różne projekty w internecie, jak i również tworzeniem dedykowanego oprogramowania.

Nasze usługi hostingowe kierujemy głównie do graczy, jednak nie tylko oni korzystają z naszych usług. Od początku naszego istnienia dostarczamy nasze usługi w oparciu o oprogramowanie Citrix XenServer. Najnowsza oferta powstała w oparciu o wirtualizację KVM i oprogramowanie Proxmox.

Zajmujemy się głównie tworzeniem oprogramowania webowego przy użyciu następujących technologi: PHP, Laravel, ReactJS, Doctrine 2, MySQL, PostgreSQL, MSSQL, C#, APS.NET Core MVC, Bootstrap.

Co oferujemy

Serwery dostarczamy w oparciu o wirtualizację KVM, która zapewnia dużą wydajność. Dostarczamy przygotowane wcześniej systemy pod najczęściej wybierane przez naszych klientów rozwiązania takie jak: serwery www, serwery ts, hosting www. Zobacz ofertę.
Hosting www to u nas dedykowany serwer VPS dla klienta, dzięki czemu każdy z klientów dostaje własne zasoby i adres IP co jest niezbędne do instalacji certyfikatu SSL. Własny VPS daje praktycznie nieograniczone zasoby (brak limitów transferu oraz brak limitu zasobów takich jak ilośc skrzynek mailowych, kont www, ilosci domen itp.) oraz możliwość instalacji dowolnych rozszerzeń w dowolnych wersjach. Zobacz ofertę.
Od lat tworzymy dla naszych klientów oprogramowanie, czy to małe jak pojedyncze moduły do stron, czy duże jak całe systemy rozwijane latami. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie dlatego też nie ma ogólnej oferty ani cennika dla tego typu usługi.

Klienci wybierają nasze usługi do

Serwery gier 35%

60% Complete

Strony www 58%

Serwery głosowe 11%

Pozostałe 18%


Opinie

Współpracuję z firmą awHost od 10 lat w zakresie utrzymania serwera gier oraz rozszerzenia funkcjonalności strony www dla serwera. Polecam!

Tomasz G.

Śmiało mogę polecić hosting, szeroki wachlarz usług, żadnych problemów ze sprzętem, dobry i szybki kontakt z administracja. Godny uwagi.

Mateusz