Baza wiedzy - TeamSpeak 3 jak ustawić serwer poprzez YaTQA

TeamSpeak 3 jak ustawić serwer poprzez YaTQA

Wielu administratorów serwerów TeamSpeak3 zastanawia się, w jaki sposób ustawiać serwery. Istnieją programy, które ułatwiają zarządzanie i konfiguracje serwerem. W tym wpisie zostanie zaprezentowane podstawy zarządzania serwerem przy pomocy programu YaTQA. Program ten można ściągnąć pod adresem https://yat.qa/ (klikamy niebieski tekst DOWNLOAD).
Program instalujemy w tradycyjny sposób wybierając następujące komponenty podczas instalacji i klikając przez cały czas Next.


Po zainstalowaniu otwieramy zainstalowany program i naszym oczom ukazuje się główne okno programu:


Aby wygenerować hasło, zapoznaj się z artykułem dostępnym tutaj. Hasło jest też pokazywane w panelu ts3, do którego dane znajdują się w mailu aktywacyjnym usługi. Wypełniamy dane dostępowe do naszego serwera i wciskamy przycisk Connect.


Przy pierwszym logowaniu YaTQA zapyta nas, czy ustawić limit wysyłanych pakietów na wyższy, należy nacisnąć OK, w przeciwnym razie będziemy mieli problemy podczas korzystania z programu.


Po zalogowaniu się powinniśmy zobaczyć główne okno programu.


Następnie możemy zarządzać wygodnie serwerem. Nasz dział bazy wiedzy będzie sukcesywnie uzupełniany w przyszłości o nowe artykuły dotyczące konfiguracji serwera TeamSpeak 3 przez program YaTQA.